Реклама

iPhone SE Plus повинен конкурувати з бюджетними смартфонам Xiaomi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

iPhone SE Plus повинен конкурувати з бюджетними смартфонам Xiaomi. Apple планує успішніше конкурувати з такими брендами, як Xiaomi, Oppo і Vivo, на їхньому полі.

Ціна iPhone 12 Pro Max в США перевищує 1000 доларів, однак Apple пропонує і куди більш доступні смартфони, включаючи iPhone SE 2020 за 400 доларів і iPhone XR, ціна якого була знижена до 500 доларів.

Як повідомляють джерела, Apple планує випустити в наступному році новий мобільний телефон середнього класу за дуже привабливою ціною, щоб успішніше конкурувати з такими брендами, як Xiaomi, Oppo і vivo на ринках Китаю і Індії.

Китайський виробник оптичних пристроїв і модулів камер Sunny Optical Technology очікує, що замовлення від Huawei різко скоротяться через введені США санкції, і докладає зусиль, щоб поборотися за замовлення від Apple. Джерела повідомили, що Sunny Optical сподівається стати постачальником модулів камер для в iPhone в 2021 році, але, швидше за все, ці плани втіляться в життя в 2022 році.

Плануючи випускати більше недорогих смартфонів, Apple буде намагатися розширити перелік постачальників і знизити виробничі витрати. Основними постачальниками камер для смартфонів iPhone виступають тайванські Largan і Yujingguang, які мають невелику технологічну перевагу перед Sunny Optical Technology.

Що стосується нового смартфона, то мова може йти про 5,5-дюймовому iPhone SE Plus з боковим сканером відбитків пальців.

Читайте також: iPhone SE 2 Plus отримає SоC A13 Bionic.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомий перелік смартфонів Huawei, які отримали фінальну версію EMUI 11

Відомий перелік смартфонів Huawei, які отримали фінальну версію EMUI 11. Це моделі лінійок Mate 30 і P40. Huawei планує...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -