Реклама

Камера Apple iPhone 14: чого очікувати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

До релізу серії iPhone 14 від Apple залишилося всього кілька місяців, і, природно, є багато інформації про те, чого ми повинні очікувати. Від химерного вибору дизайну до кольорів iPhone 14 ми повільно отримуємо все чіткіше і чіткіше уявлення про те, чого очікувати.

Говорячи про характеристики, у нас також є деяка інформація щодо камер майбутніх моделей iPhone 14. Вперше за деякий час ми очікуємо стрибка в роздільній здатності, і ще рік поспіль ми готуємося до збільшення камери, щоб вмістити більше технологій.

Оновлення камери iPhone 14: чого ми очікуємо

Поширюються чутки про новий основний датчик на 48 Мп для камер iPhone 14. Теоретично це дозволило б новим iPhone нарешті знімати відео у форматі 8K. Не те, що існує багато споживчих пристроїв, які в даний час можуть відтворювати відео у надвисокій роздільній здатності, але телефони Android можуть робити це вже кілька років. Якщо Apple хоче, щоб її iPhone і надалі високо оцінювали як портативні відеокамери, вона, ймовірно, захочуть почати це робити швидше, ніж пізніше.

Як побічний ефект, Apple може знову досягти чудової продуктивності при слабкому освітленні, об’єднавши 48 мегапікселів у групи по 4, щоб зробити фотографії на 12 Мп з приголомшливим динамічним діапазоном і посиленими тінями.

У новому i-notch також, імовірно, буде оновлена ​​селфі-камера з більш широкою діафрагмою, ніж раніше, і автофокусом замість фіксованого фокуса. 

Цікаво: Як перевірити стан акумулятора на iPhone.

Скільки камер буде в iPhone 14?

Камера Apple iPhone 14: чого очікувати
Зобрадення: Рендер Apple iPhone 14 від LetsGoDigital.

Як і раніше, ми очікуємо, що Apple реалізує перевірену і справжню формулу двох камер на моделях не Pro, а потрійні камери з додатковим LiDAR на моделях Pro.

Отже, iPhone 14 і iPhone 14 Max (передбачувана назва) будуть мати дві камери — основну ширококутну та надширококутну. iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max будуть мати основну ширококутну, надширококутну і телефото камеру для портретної зйомки та оптичного збільшення. Наразі немає підстав вважати, що телефото буде відрізнятися від попереднього, тому це 3-кратний зум.

Цікаво: Значення «і» в назві «iPhone».

Оновлення камери iPhone 14

48-мегапіксельні сенсори

Протягом багатьох років Apple дотримується 12-мегапіксельної основної камери на своїх iPhone. Сам датчик збільшувався в розмірі, що дозволяло всім цим пікселям збільшуватися з кожним оновленням, а кульмінацією стала камера серії iPhone 13, яка справді чудово збирає світло та фіксує яскраві кольори.

Однак аналітики та експерти погоджуються, що серія iPhone 14 зробить тут серйозний ривок — очікується, що камери будуть  оснащені новим сенсором на 48 Мп . І пам’ятайте, що тут мова йде про основну камеру — ту, яка є спільною для всіх iPhone в лінійці. Отже, це оновлення, якщо нас навчить історія, має статися на всіх чотирьох очікуваних моделях iPhone 14.

Ця інформація досить спірна, оскільки багато хто стверджує, що Apple буде використовувати ті ж 12-мегапіксельні сенсори, що й iPhone 13, ще одне покоління. І в це не важко повірити, якщо ми подивимося, наскільки Apple не зацікавлена ​​в загальній війні специфікацій, яка триває в технічних колах.

Запис відео 8K

Але це більше, ніж просто збільшення роздільної здатності. Датчик на 48 Мп зніме фізичні обмеження для iPhone, щоб мати можливість знімати відео у 8K — те, що конкурент Samsung має на своїх пристроях з Galaxy S20 два роки тому. В даний час iPhone вважаються королем за якістю відео серед своїх аналогів зі смартфонів, і Apple, ймовірно, не хоче позбутися цієї репутації. Тому Купертіно, ймовірно, готується зробити це оновлення.

Кращий нічний режим

Звичайно, наявність більшої кількості пікселів на сенсорі неминуче означає, що вони будуть меншими, що викликає занепокоєння щодо можливостей збирання світла. Витоки говорять, що сенсор iPhone 14 буде розміром 1/1,3 дюйма і матиме дещо менші пікселі 1,25 мкм, порівняно з iPhone 13 1,9 мкм. Однак поки що не лякайтеся. Дуже імовірно, що для фотографій і відео з нижчою роздільною здатністю Apple буде використовувати метод «піксельного об’єднання». В основному, об’єднання пікселів у групи по 4, кожна маленька група діє як один «дуже великий піксель». Це означає, що ми все одно отримаємо 12-мегапіксельні фотографії із зоряним динамічним діапазоном і продуктивністю в нічний час.

Цікаво: Як використовувати Apple Pay на iPhone SE.

Селфі-камера з автофокусом

Як повідомляється, ще одне велике оновлення прийде на  селфі-камери  моделей iPhone 14. Вперше в історії Apple представить фронтальну камеру з автофокусуванням з більш широкою діафрагмою F1.9. Широка діафрагма дозволяє проникати більше світла, але також вносить більше розмиття в об’єкти, які знаходяться поза фокусом, що, у свою чергу, вимагає автоматичного фокусування. Для порівняння, у iPhone 13 серії є фронтальні камери з фіксованим фокусом і діафрагмою F2.2.

Щодо роздільної здатності фронтальних датчиків, то інформації поки що немає.

Цікаво: Кращі антивірусні програми для iPhone в 2022 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано живі зображення Maimang 9

Сьогодні, у Китаї, відбувся реліз смартфона Huawei Maimang 9. А за декілька годин до події, було опубліковано живі зображення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -