Реклама

KFC представляє ігровий ПК, який зберігає вашу їжу в теплі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Їжа та ігри – це речі, які поєднуються з багатьма людьми, і, здається, KFC, мережа фаст-фудів, орієнтована на курочку, це знає. Компанія KFC представляє ігровий ПК, який зберігає вашу їжу в теплі – KFConsole. KFC запускає цей ПК у партнерстві з Cooler Master, і це ПК, який може запускати інтенсивні ігри, але він також обіцяє зберігати курку в теплі під час гри.

KFC представляє ігровий ПК, який зберігає вашу їжу в теплі

Головною особливістю KFConsole є піддон для їжі. Ви можете зберігати їжу у відсіку, схожому на шухляду, Куряча камера, яка, здається, займає більшу частину місця на машині, і вона буде теплою, поки вона знаходиться всередині неї. Це природно відокремлено від компонентів ПК, щоб вони могли працювати круто.

Для того, щоб залишатися порівняно компактним, ПК базується на Intel NUC 9 Extreme Compute Element, подібному до ПК Rahama Tomahawk, який був запущений на початку цього місяця. Є кілька варіантів цього NUC, але всі вони оснащені процесорами Intel 9-го покоління H-серії, аж до Core i9-9980HK. Однак KFC не повідомляє, яку версію вони використовують у своїй машині. 

На додаток до цього, машина використовує SSD-накопичувач, мабуть, використовуючи як NVMe, так і 2,5-дюймові накопичувачі від Seagate, а графічний процесор можна замінити, підтримуючи принаймні якийсь варіант карт Nvidia GeForce RTX. 

KFC представляє ігровий ПК, який зберігає вашу їжу в теплі

Офіційний веб-сайт, схоже, впевнений, що ПК підтримує дисплеї 240 кадрів в секунду та 4K, тому, схоже, підтримуються деякі високопродуктивні графічні процесори.

KFC представляє ігровий ПК, який зберігає вашу їжу в теплі

На даний момент невідомо, коли можна буде придбати KFConsole. Доведеться почекати і подивитися, чи компанія поділиться деталями найближчим часом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourceneowin
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как узнать, чем забита память смартфона?

Стаття доступна українською...Современные смартфоны оснащены большим внутренним накопителем, но, со временем, даже на них заканчивается свободное место, что негативно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -