Реклама

KFC випустили тизер власної ігрової консолі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Неочікувано для всіх, після презентації PlayStation 5, KFC випустили тизер власної ігрової консолі. Ігрова консоль отримала назву KFConsole. Тизер був розміщений в Твіттер, на офіційному акаунті KFC.

Як всім відомо, компанія KFC займається швидким харчуванням і має свою мережу ресторанів по всьому світу. На опублікованому тизері зображена нова консоль, в якої (ймовірно) буде Blu-ray програвач. Також KFC обіцяють підтримку 120FPS та True 4K на своїй консолі першого покоління. Що цікаво, так це як відобразили Blu-ray програвач – у вигляді грилю. Поки що невідомо, чи цей тизер знаменує вихід консолі, чи таким чином вони вирішили пожартувати над шанувальниками консолі. Можливий навіть варіант, що вони випустять гриль у вигляді ігрової консолі. Поки нічого не можна сказати з впевненістю, тому залишається очікувати на “ймовірний реліз”, який повинен відбутися 12 листопада.

Рекомендуємо: Компанія Sony вирішила об’єднати всі свої ігрові студії 

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Cмартфон Xiaomi Mi 11 отримає чотиригранний вигнутий дисплей

Останнім часом, все більше чуток з'являється навколо майбутнього смартфона Xiaomi Mi 11. Раніше повідомлялося, що новинка буде першою працювати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -