Реклама

Хакери. Хто це такі і чому ними стають?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше хакерами називали програмістів, які швидко та нестандартно вирішували проблеми, пов’язані із комп’ютерами, тим самим економлячи час всім. Звідси, в принципі, і пішло відоме та популярне слово «хакнути», тобто «вирішити, привести програму до ладу».

Та зараз хакер має дещо інше значення. Комп'ютерні технології проникли у всі сфери нашого життя і, звісно, знайшлись люди, які по-особливому цим зацікавились. Вони вивчили їх від А до Я, потім така розвага набридла, адже кардинально нового і невідомого для них поки що немає, тому від нудьги вирішили писати шкідливі програми.

Спочатку це робили заради розваги – створив програму, потім привів у порядок все, що вона змінила чи видалил. Зараз хакери працюють саме заради грошей, адже зламавши програму, займаючись шантажем та іншими не найкращими справами можна заробити достатню суму.

Переважно хакерами стають обізнані програмісти, які знають, як працює система зсередини, та все ж не всім це потрібно і не всі хочуть таким займатись. Тому не варто вважати всіх програмістів чи системних адміністраторів хакерами.

Цікаво: Що мають на меті хакери, які атакують ПК звичайних користувачів.

Є дуже багато тонкощів у роботі хакером. Він може не знати певну мову програмування, але в цей же час вміє зламати систему і залишитись непоміченим та невпійманим. Наступний момент полягає у тому, що часом для того, щоб хакер зламав певну програму, йому варто попрацювати із ланцюжком інших пристроїв – роутером, смартфоном, чужим комп'ютером, а простежити і зрозуміти в чому проблема у таких випадках досить складно.

У яких випадках хакери стають корисними для суспільства?

Хакери, а точніше білі хакери, працюють у великих компаніях, де їхнім головним завданням є тестування різних сервісів, додатків та схожих інструментів. Такі дії допомагають покращити програмне забезпечення застосунку, тому у цьому випадку дії хакерів цілком виправдані. Також вони потрібні у різних спецслужбах всіх країн і, зрозуміло, працюють там на законних підставах.

Це, певно, основні випадки, коли потрібні хакери і їхня робота є позитивною. Однак у більшості ситуацій хакери не несуть нічого доброго і навпаки створюють багато проблем для користувачів комп'ютерів та інших пристроїв.

Також нещодавно було названо способи, якими хакери зламують паролі своїх жертв.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назва самый простой способ размытия лица в видео на Android – смартфонах

Стаття доступна українською...Монтаж видео - это не маленькая задача. Вычислительно, это требует довольно значительной вычислительной мощности, возможно, больше, чем...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -