Реклама

Ходять чутки, що Samsung Galaxy Z Fold4 буде мати пам’ять 1 ТБ

Останні Новини

Про Samsung Galaxy Z Fold4 було вже стільки різних чуток і інформації, що і пригадати тяжко. Достовірноще ніхто нічого не знає, бо офіційної презентації не було. Зараз знову з’явились нові дані про цей смартфон, а стосуються вони внутрішньої пам’яті.

Новий Samsung Galaxy Z Fold4 планують випустити із максимальним обсягом пам'яті - 1 ТБ. Це аж в двічі більше ніж в його попередника (там було максимум 512 Гб). Це чудова новина для тих, хто любить на телефонах зберігати велику кількість різної інформації та файлів. Але от питання в тому, скільки ж буде коштувати таке задоволення? Знову ж таки, офіційної інформації немає, але якщо подумати логічно, то версія Samsung Galaxy Z Fold4 із 512 Гб пам'яті може коштувати мінімум як попередня версія, тобто 1899 доларів. А от із обсягом в 1 ТБ, то точно більше ніж 2000 доларів, можливо і всі 2100.

Цікаво: Розкрито характеристики Samsung Galaxy Z Flip 4 ще до запуску

Є здогадки чому розробники можуть втановити аж такий великий обсяг пам'яті. В попередній моделі не було місця під карту пам'яті, швидше за все і тут не буде. Так от щоб компенсувати це, бренд, можливо, вирішив відразу забезпечити користувачів великою кількістю вільного місця. Насправді, хороший крок зі сторони виробника якщо все це виявиться правдою. Поки що достовірної інформації немає, тому не варто сильно замислюватись над цим.

Нагадаємо, що є і інші здогадки на рахунок характеристик Samsung Galaxy Z Fold4. Наприклад, що він буде на процесорі Snapdragon 8+ Gen 1 SoC, а акумулятор буде ємністю 4400 мАч. Чи правда це все чи ні дізнаємось лише після презентації, а зараз залишається лише вірити припущенням та чуткам.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourcesammobile
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 правил правильного спілкування в месенджері Viber

Якщо ви відноситеся до тої категорії людей, яка колись писала та відправляла звичайні листи через пошту (не електронну), то...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -