Реклама

Коли Android 12 з’явиться на смартфонах бренду Asus?

Останні Новини


Нещодавно побачила світ нова версія Android 12. Її чекало багато користувачів, але, на жаль, поки що вона не буде доступна абсолютно усім. Її можна буде встановити тільки на деякі смартфони. Власники Pixel зможуть одними з перших спробувати це оновлення. Щодо інших телефонів, то все залежить від самого виробника.


Сьогодні поговоримо про бренд Asus, який опублікував дати, коли Android 12 стане доступний для їх смартфонів. Відразу скажемо, що не всі моделі побачать відразу це оновлення, а лише флагманські.

Цікаво: Смартфони OnePlus 8 отримують Android 12


Вже в кінці 2021 року серія телефонів ZenFone 8 буде мати нову версію Android 12. За нею слідує ASUS ROG 5, оновлення цієї моделі планується на початок 2022 року. Далі вже всі інші моделі зможуть по черзі оновлюватися.


Нижче ви можете ознайомитись із точнішими датами отримання Android 12:
· ASUS ZenFone 8 та ZenFone 8 Flip - 03.12.2021 року.
· ASUS ROG Phone 5 та ROG Phone 5S - перший квартал 2022 року.
· ASUS ZenFone 7 та ROG Phone 3 - перша половина 2022 року.
До речі, ті хто має Asus Zenfone 8 вже з жовтня цього року тестують Android 12. Для них створили бета-версію.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі і кількість його активних користувачів неймовірна. Хоча популярності в нього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -