Реклама

Коли і чому потрібно замінювати дисплей на смартфонах?

Останні Новини

Усі смартфони мають великі екрани зі скла. Їх дуже легко пошкодити, враховуючи те, що люди їх носять не завжди обережно, кладуть разом із ключами у карман, або в сумку, де багато різних речей. Після такого використання на дисплеї з’являються подряпини, які і перешкоджають інколи нормальній роботі. Чи потрібно в таких ситуаціях замінювати екран? Читайте нижче.

Для початку потрібно розуміти як побудований дисплей. У всіх телефонах він захищений екранним склом, але є моделі, в яких сам дисплей йде разом із сенсорним шаром (завдяки ньому екран реагує на натискання пальцями). Зрозуміло, що такий смартфон пошкодити легше.

То в яких випадках замінювати екран потрібно, а в яких ні? Орієнтуватись треба на стан телефона після пошкодження та на ціну. Якщо ваш смартфон впав, від цього розбилось скло на дисплеї, але сам пристрій працює без змін, не гальмує, зображення таке ж чітке, то можна ще деякий час покористуватись і таким телефоном. Єдине, в такому вигляді його буде легше ще більше зіпсувати, адже кожне наступне падіння або потрапляння вологи загрожує серйозною поломкою. Ну і зовнішній вигляд звісно не буде таким привабливим як раніше.

Цікаво: Відомо, як вимкнути попередньо встановлені програми на смартфоні

Буває, що після падіння перестає взагалі світитись екран, хоча сам пристрій працює, або зображення стало розмитим, або якась частина екрану перестала реагувати на натиски, в такому випадку потрібно звертатись в сервісний центр. А от тут вже все залежить від ціни.

Майстер після огляду смартфона може запропонувати або просто замінити верхнє захисне скло, або скло із сенсорним шаром, або ж повністю дисплей. Від кількості замінених елементів і змінюється ціна. Хоча для самого майстра набагато легше замінити цілий дисплей, аніж одне скло.

Якщо дійшло діло до заміни, добре подумайте чи потрібна вона вам і чи не вийде її вартість на рівні із ціною самого ж смартфона. Врахуйте ще й той нюанс, що навряд чи вам поставлять нові оригінальні деталі, швидше за все це буде копія і добре, якщо якісна. У випадку, якщо ви телефоном користуєтесь вже давно, то вигідніше буде придбати новий смартфон і не витрачати впусту гроші на заміну дисплею. Новий екран варто ставити тоді, коли ваш пристрій новий і ціна його перевищує ціну ремонту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо додаток, який дозволить жителям України простіше і швидше замовляти ліки

В умовах пандемії практично всі ресторани, кафе та магазини були вимушені змінити формат продажі тих чи інших товарів. Практично...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -