Реклама

Комп’ютер навчився розпізнавати музику наспівану в мозку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні відбулося чергове відкриття в сфері ШІ, а саме, комп’ютер навчився розпізнавати музику наспівану в мозку.

Вже достатньо давно відомо, що мозок проявляє активність при вливі різних органів чуття, чим вирішили скористатися науковці і провели тест для розпізнавання музики, яку людина “прокручує” в себе в голові.

Для цього експерименту, дослідники використали електроенцефалографічний шолом, який містив в собі 128 електродів. Всі отримані дані вони розбивали на фрагменти в 1 секунду. Таким чином, вони отримали наступне : 1 електрод – 1 секунда.

Після отримання всіх необхідних даних, вони перетворили всі вихідні сигнали в частотну область.

Після цього, дані передали нейромережам, щоб розпізнати пісні. За результатами екперименту, вдалося розпізнавати пісні з точністю 84, 96%, що надзвичайно вражаючий результат.

Єдиним недоліком, на даному етапі, є те, що науковці змогли отримати такі вражаючі результати тільки в експерименті з одною людиною. З іншими людьми такий % не досягався.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому варто купити новий ноутбук у 2022 році

З кожним роком технології не перестають нас дивувати. Навіть не дивлячись на кризовий стан, винахідники намагаються здивувати своїх користувачів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -