Реклама

Компанія Apple готує до запуску чергову платну підписку для своїх користувачів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Портал 9to5Mac з посиланням на видання The Information і Bloomberg повідомляє, що компанія Apple готує до запуску чергову платну підписку для своїх користувачів, а саме на свої подкасти. Передплатники отримають доступ до унікального контенту, який створюватимуть автори, які уклали партнерство з Apple.

Компанія Apple готує до запуску чергову платну підписку для своїх користувачів

Компанія вже веде переговори з подкаст-студіями для створення оригінального контенту, як випливає з опублікованого звіту Bloomberg. Крім підписки на оригінальний контент, в матеріалі видання також згадується можливість плати за окремі подкасти – такий підхід може дати авторам контенту заробити на своїй діяльності ще більше грошей. Тобто у власників подкастів буде можливість включити платне прослуховування свого контенту, не пов’язане з підпискою Apple. Це може дати можливість залишатися на плаву або, навпаки, прийти в індустрію авторам зі складним у виробництві контентом.

І, звичайно ж, це може змусити деякі студії перейти з інших сервісів (таких, як Spotify) до Apple. Згаданий Spotify пропонує авторам монетизацію лише в рамках відрахувань з платних передплатників. The Information попереджає, що Apple може ще відмовитися від своїх планів або скорегувати їх.

Про плани компанії фінансувати ексклюзивний контент на платформі агентство Bloomberg повідомляло ще в травні 2020 року. Це було за тим, що Spotify уклала ексклюзивний контракт на випуск подкасту «The Joe Rogan Experience».

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Source9to5mac
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, що таке апаратний крипто-гаманець

Хакери по всьому світу працюють 24/7, намагаючись захопити криптовалюти. Апаратні гаманці забезпечують додатковий рівень безпеки для захисту вашої криптовалюти. Якщо у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -