Реклама

Компанія Apple не буде випускати смартфон iPhone 13

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чутки про майбутній смартфон, а саме iPhone 13, ходили ще до презентації iPhone 12. Сьогодні надійшла інформація, що компанія Apple не буде випускати смартфон iPhone 13.

Згідно останніх чуток, майбутній смартфон від Apple отримає іншу назву. За чутками, він буде називатися Apple iPhone 12S. Останнім поколінням смартфонів Apple S-серії стали iPhone XS. До того компанія випустила пристрої iPhone 3GS, iPhone 4S, iPhone 5S і iPhone 6S, кожен з яких пропонував масу серйозних поліпшень в порівнянні з попередником, однак зберігав дизайн попереднього покоління.

Перші два могли похвалитися істотно збільшеною, в порівнянні з iPhone 3G і iPhone 4 відповідно, продуктивністю. iPhone 5S, що зберіг дизайн корпусу «п’ятірки», приніс такі нововведення, як сканер відбитків пальців Touch ID і 64-бітний процесор. В iPhone 6S дебютували Touch ID другого покоління, сенсорний дисплей, чутливий до сили натискання, новий 12-Мп датчик основної камери, а обсяг оперативної пам’яті, вперше за три роки, був збільшений з 1 до 2 Гбайт, завдяки чому випущений в далекому 2015 році смартфон досі отримує актуальні поновлення iOS і перевершує по продуктивності більшість актуальних бюджетників на Android.

Що стосується майбутніх iPhone 12S, передбачається, що, в цілому, вони збережуть дизайн попередників, однак виріз в дисплеї буде істотно зменшений. Передбачається, що цього вдасться досягти завдяки використанню новітньої технології Direct ToF замість існуючих компонентів Face ID, що допоможе істотно зменшити розмір системи. Крім того, iPhone 12S Pro і Pro Max приписують використання LTPO-екранів Samsung з частотою оновлення, яка може варіюватися в межах від 10 до 120 Гц в залежності від сценарію використання.

Прийдешні флагмани Apple будуть засновані на чіпсеті A15 Bionic, побудованому за нормами поліпшеного 5-нм техпроцесу TSMC. Очікується, що презентація iPhone 12S відбудеться у вересні цього року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 основных проблем конфиденциальности с 5G

Стаття доступна українською...Несмотря на все преимущества, которые 5G приносит сотовой передачи данных, она не лишена слабых сторон, крупнейшей из...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -