Реклама

Компанія Apple розробляє iPhone, який зможе змінювати колір

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В кінці минулого року OnePlus представила концептуальний смартфон, корпус якого здатний змінювати колір. Сьогодні ж стало відомо, що компанія Apple розробляє iPhone, який зможе змінювати колір.

У патенті Apple, зареєстрованому в Бюро по патентах і товарних знаків США, описується покриття з використанням текстурованих прозорих шарів, за рахунок яких досягається ефект зміни кольору в електронних пристроях, таких як iPhone.

Варто зазначити, що запропоноване Apple рішення відрізняється від того, що використовується в вищезазначених смартфонах. Воно більше нагадує переливається різними кольорами задню кришку в звичайному OPPO Reno5 Pro. Ідея полягає у створенні тильного боку смартфона з декількох шарів з текстурованою поверхнею всередині. В результаті колір поверхні може змінюватися в залежності від інтенсивності проникаючого світла і кута, під яким на неї дивитися. На зображенні нище якраз показаний вид збоку в розрізі на таку поверхню.

Компанія Apple розробляє iPhone, який зможе змінювати колір

Поки неясно, чи планує Apple використовувати цю розробку в якомусь зі своїх майбутніх продуктів. Однак останнім часом компанія зачастила з патентами на вже існуючі речі. Так, нещодавно Apple отримала патент на камеру з перископічним об'єктивом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо додатки, які необхідно негайно видалити зі свого смартфона

Останні декілька років, смартфони стали настільки популярними, що ними володіє і не представляє своє життя без них велика кількість...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -