Реклама

Компанія Google буде боротися з браузерами інших компаній

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google буде боротися з браузерами інших компаній, а саме з тими, які працюють на базі Chromium. Google заявила, що альтернативні браузери на базі Chromium використовують її інфраструктуру і зловживають службою Chrome Sync для зберігання даних, закладок та історії переглядів своїх користувачів на серверах Google без дозволу. Це відкриття, за словами пошукового гіганта, було зроблено під час недавнього аудиту.

Щоб запобігти зловживанням в майбутньому, Google заявила, що планує обмежити деякі API-інтерфейси (функції) Chrome, які включає в Chromium, починаючи з 15 березня 2021 року зробивши їх недоступними для будь-яких сторонніх браузерів, створених на основі відкритого вихідного коду.

Це вплине не тільки на Chrome Sync, а й на такі функції, як перевірка орфографії, контакти, переклад і так далі. Всі ці API реалізовані в вихідному коді Chromium - каркасі з відкритим вихідним кодом, який лежить в основі браузера Chrome. При нормальних обставинах інші компанії, які створюють браузери на основі коду Chromium, зазвичай видаляють ці API і створюють власні аналоги, над якими можуть мати повний контроль.

Google же виявила, що деякі сторонні браузери на основі Chromium підключали ці специфічні функції Chrome і інтегрували їх у свої відгалуження. Це призвело до того, що компанії зловживали серверами Google для зберігання власних даних, скорочуючи витрати на розробку за рахунок пошукового гіганта. Google не назвала браузери на основі Chromium, які зловживали її системами, а список продуктів на базі Chromium занадто довгий, щоб робити припущення: це і великі імена на кшталт Microsoft Edge, Opera, Brave або яндекс.браузер, і невеликі проекти типу Blisk, Colibri і Torch.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Безпровідна колонка JBL Charge 4

Безпровідна колонка Charge 4 - це логічне продовження лінійки JBL Charge.Так як попередня портативна колонка була JBL Charge 3...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -