Реклама

Компанія Huawei розпочне виробляти власні процесори

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З середини вересня TSMC припинила постачати компоненти для потреб Huawei, і тепер китайський гігант змушений задовольнятися запасами, створеними завчасно. Санкції США не зломили волю і стало відомо, що компанія Huawei розпочне виробляти власні процесори. Вони вкладають гроші в компанії, які допоможуть їй налагодити випуск процесорів на території КНР.

Звичайно, в цьому питанні Huawei могла б спиратися на можливості SMIC, але остання теж встигла потрапити під дію американських санкцій. Як повідомляє Nikkei Asian Review з посиланням на обізнані джерела, будучи відрізаною від звичної зовнішньої інфраструктури, Huawei Technologies розраховує на створення своєї власних процесорів, яка в кінцевому підсумку дозволить їй налагодити випуск необхідних компонентів без оглядки на американські санкції.

У 2019, ще до вступу в силу першої хвилі американських санкцій, Huawei Technologies створила фонд венчурних інвестицій Hubble Technology Investments з капіталом в сумі $ 417 млн, і за наступні півтора року з його допомогою здійснила стратегічні інвестиції в 25 китайських компаній, двадцять з яких мають ставлення до напівпровідникового сектору. Вісімнадцять інвестицій з цього числа мали місце в 2020 році, а десять були зроблені після вступу в силу останньої хвилі американських санкцій в серпні минулого року. Частка підрозділу Huawei в капіталі згадуваних компаній варіюється від 3 до 15%, але при необхідності вона наростить свій вплив на потрібних напрямках.

Як зазначає джерело, Huawei прагне мати у своєму розпорядженні активи, які дозволять їй створити власну екосистему по розробці, виробництву і тестуванню процесорів і інших мікроелектронних компонентів. Для цього будуть потрібні інвестиції і в програмні засоби, і в витратні матеріали, і в технологічне обладнання. В умовах підвищеної секретності Huawei будує в Шеньчжені експериментальну лінію, на якій будуть відпрацьовуватися технології «суверенного» виробництва необхідних компонентів без використання технологій і обладнання, що потрапляють під американські обмеження.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcenikkei
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо програми, які варто замінити, щоб смартфон запрацював швидше

Усі користувачі смартфонами мають на них стандартний набір додатків. На жаль, деякі з них можуть гальмувати. Наприклад, YouTube, який...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -