Реклама

Компанія Huawei відправила на “пенсію” чотири флагманські смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei відправила на “пенсію” чотири флагманські смартфони , а саме серію Huawei Mate 20 – Mate 20 , Mate 20 Pro, Mate 20 RS і Mate 20 X.

Ці смартфони зникли зі списків смартфонів, які отримують планові оновлення безпеки EMUI, як на щомісячній, так і на щоквартальній основі. У списках на отримання оновлень безпеки залишилася лише моделі Huawei Mate 20 X 5G і Mate 20 Lite.

У минулому році приблизно в цей же час зі списків оновлень були прибрані моделі Mate 10 і Mate 10 Pro. Таким чином, припинення підтримки серії Huawei Mate 20 через рік виглядає цілком закономірною.

Смартфони Mate 20, Mate 20 Pro і Mate 20 X дебютували в кінці 2018 року. Таким чином, вони отримали два планових великих оновлення ОС, отримавши Android 10. А ось на Android 11 цим смартфонам вже не варто розраховувати.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як вибрати айфон у 2021-му році

Навколо виходу нових моделей iPhone завжди існує ажіотаж. Сьогодні, коли хвиля галасу стихла, варто поговорити про переваги та недоліки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -