Реклама

Компанія Huawei відправила на “пенсію” чотири флагманські смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei відправила на “пенсію” чотири флагманські смартфони , а саме серію Huawei Mate 20 – Mate 20 , Mate 20 Pro, Mate 20 RS і Mate 20 X.

Ці смартфони зникли зі списків смартфонів, які отримують планові оновлення безпеки EMUI, як на щомісячній, так і на щоквартальній основі. У списках на отримання оновлень безпеки залишилася лише моделі Huawei Mate 20 X 5G і Mate 20 Lite.

У минулому році приблизно в цей же час зі списків оновлень були прибрані моделі Mate 10 і Mate 10 Pro. Таким чином, припинення підтримки серії Huawei Mate 20 через рік виглядає цілком закономірною.

Смартфони Mate 20, Mate 20 Pro і Mate 20 X дебютували в кінці 2018 року. Таким чином, вони отримали два планових великих оновлення ОС, отримавши Android 10. А ось на Android 11 цим смартфонам вже не варто розраховувати.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Как отключить сбор персональных данных на вашем смартфоне

Стаття доступна українською...Тема сбора наших личных данных волнует многих пользователей, но во многих случаях не из - из возможности...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -