Реклама

Компанія Lenovo показала розумні окуляри з двома дисплеями і прихованою камерою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В рамках виставки CES 2021 компанія Lenovo показала розумні окуляри з двома дисплеями і прихованою камерою – ThinkReality A3.

Окуляри включають в себе 8-Мп датчик зображення, захований в містку, подвійний AR-дисплей (доповнене реальності) здатністю 1080p. Подвійні камери з лінзою «риб’яче око» дозволяють проводить спостереження в межах приміщення. Пристрій працює на процесорі Qualcomm Snapdragon XR1 – платформі «Розширеної реальності». Також до окулярів підключається USB-C кабель.

Компанія Lenovo показала розумні окуляри з двома дисплеями і прихованою камерою

У ThinkReality A3 є вбудовані динаміки і мікрофон, система відстеження 6DOF. Окуляри важать всього 130 грамів, їх можна складати як звичайні і зручно носити з собою.

Що стосується програмних можливостей ThinkReality A3, то окуляри вміють: розпізнавати голос, жести, об'єкти, зображення, відстежувати рухи голови і погляд користувача, прочитувати штрих-коди. Також пристрій підтримує систему захисту від копіювання HDCP.

Компанія Lenovo показала розумні окуляри з двома дисплеями і прихованою камерою

Окуляри призначені головним чином для працівників підприємств. Вони дозволяють здійснювати 3D-візуалізації, показувати фахівцям потрібні керівництва, навчати їх на новому імерсивному рівні.

ThinkReality A3 вийдуть в двох версіях: для роботи в парі з ПК і для роботи в парі зі смартфоном (Флагманський мобільних телефонів Motorola). Перша версія очок дозволить створити віртуальний монітор для фахівця, а друга допоможе співробітнику прямо на робочому місці.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як клонувати Whatsapp і використовувати два профілі одночасно

Для людей, які потребують або хочуть мати його на своїх смартфонах, можна «клонувати» WhatsApp і використовувати два окремі облікові записи. Це може...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -