Реклама

Компанія LG переключається на виробництво автомобільних дисплеїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія LG переключається на виробництво автомобільних дисплеїв. Як стало відомо, LG Display припинила виробництво рідкокристалічних дисплеїв, використовуваних в iPhone. Фабрика, яка виробляла ці панелі переключилася на виробництво автомобільних дисплеїв.

Як повідомляє TheElec, південнокорейський технологічний гігант зупинив виробництво РК-дисплеїв для iPhone на своїй лінії AP3 в Гумі ще в третьому кварталі минулого року, а до четвертого кварталу 2020 року компанія припинила виробництво РК-панелей для інших смартфонів. Варто додати, що лінія з виробництва РК-дисплеїв для iPhone була малоефективною з точки зору прибутковості для LG Display.

Варто додати, що всі моделі нової лінійки iPhone 12 повністю перейшли на OLED-панелі. Очікується, що в цьому році продажі iPhone з OLED-панелями перевищать продажі моделей з РК-екранами. На даний момент Apple продовжить використовувати РК-панелі в iPhone SE 2020 року, які будуть поставлятися компаніями JDI і Sharp.

Лінія AP3 компанії тепер буде зосереджена на виробництві автомобільних дисплейних панелей. Мова йде про панелях LTPS TFT - поліпшеної версії стандартних TFT-панелей. Ці панелі LTPS TFT стають все більш популярними в нових моделях автомобілів, які випускаються останнім часом.

Сьогодні генеральний директор компанії підтвердив чутки про те, що в роботі мобільного підрозділу відбудуться серйозні зміни.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Бюджетна версія Apple iPhone 13 подешевшала ще більше

Продовжуємо шукати для вас вигідні пропозиції на останні новинки смартфонів. Сьогоднішній матеріал буде стосуватися останньої лінійки смартфонів Apple iPhone...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -