Компанія LG вирішила закрити свій бізнес

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшло підтвердження інформації, що компанія LG вирішила закрити свій бізнес. Компанія до останнього не хоче визнавати правдивість інформації про те, що вони мають намір закрити або продати свій бізнес з виробництва смартфонів.

Минулого тижня з’явилася інформація про те, що LG Electronics закриє бізнес з виробництва смартфонів, а відповідний анонс буде зроблений 26 січня. Глава відділу LG зі зв’язків з громадськістю Кен Хонг (Ken Hong) заявив, що це звичайні чутки.

Тепер же генеральний директор компанії фактично підтвердив чутки, заявивши, що в роботі мобільного підрозділу відбудуться серйозні зміни. Квон Бонг Сік (Kwon Bong-seok) відразу ж додав, що співробітникам не варто хвилюватися, вони не втратять своїх робочих місць.

“Незалежно від будь-яких змін, які відбудуться в підрозділі смартфонів, всі співробітники збережуть робочі місця, тому немає причин для занепокоєння. Оскільки конкуренція на світовому ринку мобільних пристроїв стає все більш жорсткою, LG пора прийняти холодну рішення і зробити кращий вибір. Компанія розглядає всі можливі заходи, включаючи продаж, закриття і скорочення бізнесу смартфонів.” Квон Бонг Сік

Підрозділ мобільних пристроїв LG накопичило збиток в розмірі 4,5 мільярда доларів за останні п’ять років, в той час як інші підрозділи демонстрували солідні фінансові результати і били рекорд за рекордом.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо три способи збільшення автономності смартфона, без використання режиму енергозбереження

Зараз практично всі користуються смартфонами різних брендів та під різними операційними системами. Найчастіше, в Україні, можна зустріти смартфони під...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -