Реклама

Компанія LG вирішила закрити свій бізнес

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Сьогодні надійшло підтвердження інформації, що компанія LG вирішила закрити свій бізнес. Компанія до останнього не хоче визнавати правдивість інформації про те, що вони мають намір закрити або продати свій бізнес з виробництва смартфонів.

Минулого тижня з’явилася інформація про те, що LG Electronics закриє бізнес з виробництва смартфонів, а відповідний анонс буде зроблений 26 січня. Глава відділу LG зі зв’язків з громадськістю Кен Хонг (Ken Hong) заявив, що це звичайні чутки.

Тепер же генеральний директор компанії фактично підтвердив чутки, заявивши, що в роботі мобільного підрозділу відбудуться серйозні зміни. Квон Бонг Сік (Kwon Bong-seok) відразу ж додав, що співробітникам не варто хвилюватися, вони не втратять своїх робочих місць.

“Незалежно від будь-яких змін, які відбудуться в підрозділі смартфонів, всі співробітники збережуть робочі місця, тому немає причин для занепокоєння. Оскільки конкуренція на світовому ринку мобільних пристроїв стає все більш жорсткою, LG пора прийняти холодну рішення і зробити кращий вибір. Компанія розглядає всі можливі заходи, включаючи продаж, закриття і скорочення бізнесу смартфонів.” Квон Бонг Сік

Підрозділ мобільних пристроїв LG накопичило збиток в розмірі 4,5 мільярда доларів за останні п’ять років, в той час як інші підрозділи демонстрували солідні фінансові результати і били рекорд за рекордом.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Huawei представила систему електроприводу DriveOne

Huawei представила систему електроприводу DriveOne для автомобілів. DriveOne дозволить мінімізувати компоновку силової частини транспортного засобу, заощадити 220 мм у...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -