Реклама

Компанія Microsoft працює над створенням «паспортів вакцинації»

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як сьогодні стало відомо, компанія Microsoft працює над створенням «паспортів вакцинації». Вони об’єдналися з Salesforce, Oracle і великими медичними центрами в організацію «Ініціатива по вакцинації», яка приступить до розробки технології прищепних паспортів. В організацію увійшов Mayo Clinic – один з найбільших медичних центрів світу зі штатом 63 000 співробітників.

У країнах, де проходить вакцинація від COVID-19, людина отримуватиме власний паспорт, який підтверджує, що він вакцинована. Робиться це з метою позбутися від такого явище як локдаун і інших заборон, що обмежують життєдіяльність.

Тим, хто отримали вакцину, буде виданий документ на зразок талончика з QR-кодом, а для зручності його копія буде доступна в інтернет-гаманцях Google Pay (Android) і Apple Wallet (IOS). Організація створить медичну картку формату SMART Health Cards, але, на щастя чи на жаль, в США до цього дня видають вакцину по папері, тому коли і де технологія знайде життя - невідомо.

Можливо, ідея закінчиться провалом, так як вона повністю залежить від того, чи підтримають цей формат всі медичні центри світу і чи дійсно правильно, що щеплена від COVID-19 людина повинна мати більше прав і свобод, ніж той, хто відмовився робити щеплення.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 вигідних смартфона в 2021 році з частотою оновлення дисплея 120 Гц

Раніше, при виборі смартфона, всі дивилися на його автономність, дизайн та ціну, але зараз багато чого змінилося, і тепер...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -