Реклама

Компанія Microsoft розробляє нового конкурента Sony Playstation 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Microsoft розробляє нового конкурента Sony Playstation 5. В кінці минулого року, а саме 29 грудня 2020 року, Microsoft зареєструвала в Бюро патентів і товарних знаків США торгову марку Xbox Series XS. Вже цього року, 4 січня 2021 року, заявка також була внесена до Світового відомство інтелектуальної власності. Торгова марка належить до класу 9/29/41, який включає, зокрема, ігрові консолі. Опис в точності збігається з описом торгових марок Xbox Series X і Xbox Series S, які Microsoft зареєструвала в минулому році.

Компанія Microsoft розробляє нового конкурента Sony Playstation 5

За однією з версій, компанія Microsoft готує до випуску третю ігрову консоль нового покоління, однак в чому буде її унікальність. Можливо, Microsoft планує випустити проміжний варіант між Xbox Series X і Xbox Series S. Адже різниця в ціні між двома консолями становить 200 доларів.

Цілком можливо, що виробник представить таку ж потужну консоль, як Xbox Series X, яка при цьому буде позбавлена ​​оптичного приводу. Тобто вона стане повноцінною альтернативою цифрової версії PlayStation 5. Варто додати, що торгову марку для Xbox Series X зареєстрували ще в грудні 2019 року, майже за рік до появи консолі в магазинах. Попит на нові ігрові консолі Xbox Series X і PlayStation 5 як і раніше перевищує пропозицію. Складські запаси поступово поповнюються, але багато користувачів, які оформили замовлення, продовжують чекати свої консолі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung Sero TV – 4K QLED телевізор

Samsung Sero TV - новий 4K QLED телевізор від Samsung, який підключається до телефону та автоматично обертається відповідно до орієнтації вашого екрану. Samsung Sero TV був представлений на виставці Consumer Electronics Show (CEO).
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -