Реклама

Компанія Nintendo провела презентацію на честь 35-річчя Super Mario Bros

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Поки ігрові приставки Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Series X все ще складно купити через дефіцит, компанія Nintendo провела презентацію на честь 35-річчя Super Mario Bros, на якій зробила ряд цікавих анонсів.

Компанія Nintendo провела презентацію на честь 35-річчя Super Mario Bros

В тому числі, було представлено спеціальне видання ігрової приставки Nintendo Switch під назвою Mario Red & Blue. Незвичайна червона версія консолі Nintendo Switch отримала в комплект чохол таких же кольорів і відповідні контролери Joy-Con. Вона надійде в продаж 12 лютого одночасно з грою Super Mario 3D World + Bowser’s Fury.

Спеціальне видання Nintendo Switch обійдеться в 300 доларів, як і стандартна чорна версія. Nintendo продовжує з успіхом продавати гібридну консоль Nintendo Switch, що дебютувала ще в 2017 році.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Cмартфон Xiaomi Mi 11 отримає чотиригранний вигнутий дисплей

Останнім часом, все більше чуток з'являється навколо майбутнього смартфона Xiaomi Mi 11. Раніше повідомлялося, що новинка буде першою працювати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -