Реклама

Компанія Realme розробляє найтонший смартфон у світі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інфомрація, що компанія Realme розробляє найтонший смартфон у світі. Мадхав Шет (Madhav Sheth), генеральний директор Realme India, продовжує публікувати в Twitter тизери нового смартфона. Цього разу нам демонструють фотографію, на якій показана задня і нижня панелі пристрою.

Поруч розміщується стопка з декількох (шести?) Пластикових карт, тим самим Мадхав Шет натякає на невелику товщину пристрою. Крім того, в нижній частині видно роз’єм USB-C, отвір мікрофону і решітка гучномовця.

Компанія Realme розробляє найтонший смартфон у світі

Обізнані інформатори повідомляють, що смартфон надійде на ринок під назвою Realme X9. На задній панелі видно логотипи Realme і Dare to Leap, які є традиційними для смартфонів компанії.

Варто відзначити, що Realme X9 дуже схожий на Realme V15 5G, який був офіційно анонсований в Китаї на початку цього місяця і поки не продається за межами цієї країни. Цілком можливо, Realme X9 може виявитися міжнародною версією Realme V15 5G.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus Z з’явився в списку Geekbench

Нещодавно ми писали, що новий смартфон OnePlus Z буде працювати на процесорі SnapDragon 765 з підтримкою 5G. Сьогодні ж,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -