Компанія Samsung звільнила відомого інформатора, який зливав інформацію про флагманські смартфони

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung Electronics зіткнулася перед запуском флагманської серії Galaxy S21 з неприємною ситуацією – в мережі задовго до анонса з’явилася, практично, вся інформація про новинки, а за кілька годин до презентації витоку набрали небачений до цього масштаб. Як виявилося, це не пройшло даром і компанія Samsung звільнила відомого інформатора, який зливав інформацію про флагманські смартфони.

Один з найвідоміших мобільних інформаторів Еван Блесс (Evan Blass) розповів про те, що його джерело-інсайдер в компанії Samsung був звільнений. Саме це джерело стояв за масштабним витіком про Galaxy S21, результатами якої Блесс поділився з громадськістю.

У зв’язку зі звільненням анонімного джерела, Блесс вирішив підтримати того в складний період життя і організував збір коштів на його користь на майданчику GoFundMe. Цікаво, що поки збір коштів йде, відверто, мляво. Мета кампанії – 5 тисяч доларів, з них на момент написання новини зібрано лише 350 доларів, в проект вклалися всього 13 чоловік. З огляду на ентузіазм, з яким інтернет-користувачі читали витоку про Galaxy S21, сума просто сміхотворна.

Відзначимо, що Еван Блесс (Evan Blass) має великий багаторічним послужним списком точних витоків про смартфонів, які підтверджувалися під час анонсів. В тому числі, він стояв за найбільшим витоком Galaxy S21 за кілька годин до анонсу флагманської лінійки, опублікувавши численні фотографії у високій якості як самих смартфонів, так і аксесуарів, а також відеоролики з прес-матеріалів компанії.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

В комплекті Xiaomi Mi 11 все-таки присутній зарядний пристрій

Ще до анонсу Mi 11 Xiaomi заявила, що виключить зарядний пристрій з комплекту поставки нового флагмана, але зробить це...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -