Компанія lifecell пропонує новий унікальний тариф, який підійде більшості українців

Останні Новини

Під кінець місяця, компанія lifecell пропонує новий унікальний гнучкий тариф, що підлаштовується під потреби користувачів. Назва тарифу так і звучить «Гнучкий Лайф». Загалом, даний тариф включає в себе 5 пакетів, які підключатимуться залежно від ваших потреб. В пакет входить або 250 хвилин для розмов на будь-які мобільні номери, або 6 Гб мобільного інтернету. В залежності від того, що ви використовуєте (хвилини чи мегабайти), наступний пакет буде автоматично конвертований знову в хвилини або мегабайти. Отже, якщо ви користуєтесь більшість часу мобільним інтернетом, то ви отримаєте до 30 Гб трафіку, а якщо дзвінками – то до 1250 хвилин.

Отже, загалом тариф «Гнучкий Лайф» пропонує такі умови:
до 30 Гб мобільного інтернету або до 1250 хвилин на всі мобільні номери протягом 4 тижнів;
безліміт на lifecell після закінчення тарифних хвилин та безлімітний трафік на Facebook, Instagram і Twitter;
безкоштовну роздачу інтернету через мобільну точку доступу.

Компанія lifecell пропонує новий унікальний тариф, який підійде більшості українців

Вартість підключення тарифу «Гнучкий Лайф» коливається в межах від 100 до 140 грн. Детальніше читайте на сайті мобільного оператора lifecell.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

З’явилися якісні зображення смартфона Moto Razr 2020

Як відомо, компанія Motorola в найближчий час представить свою новинку Moto Razr 2020, яка буде продовженням лінійки Razr.Сьогодні ж,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -