Компанія Lifecell запропонувала своїм абонентам нову корисну послугу

Останні Новини

Наприкінці травня компанія Lifecell запропонувала своїм абонентам нову корисну послугу, а саме передплату розвивального контенту Edugames «Розумники» на термін від 1 дня до 9 місяців. І особливістю даної передплати є те, що трафік на користування застосунком не тарифікується.

Додаток Edugames «Розумники» поєднує в собі більше 16 тис. завдань для дошкільнят та молодших школярів із різних предметів. Самі завдання розроблені на основі шкільної програми для 1-4 класів, а також схвалені МОН України, тобто чудово підійдуть для додаткового розвитку дитини.

Щодо передплати, то ви можете обрати декілька термінів, а саме 1 день, 1 місяць, 3 місяці або 9 місяців. Також для нових користувачів в додатку доступний тестовий режим протягом 2 днів.

Також нещодавно стало відомо, що Lifecell пропонує вигідні тарифи абонентам Vodafone та Київстар.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы основные различия между режимами “Без звука” и “Не беспокоить” на смартфоне

Стаття доступна українською...Во многих владельцев смартфонов, смартфоны обычно работают в беззвучном режиме, поскольку сейчас на смартфон приходит большое количество...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -