Реклама

Компанія Samsung Display запускає платформу для перевірки OLED

Останні Новини

Матеріали для панелей OLED тепер можна буде тестувати безкоштовно. Все це завдяки новій платформі, яку сьогодні 6.02.2022, презентувала компанія Samsung Display. Дана задумка створена з метою економії витрат постачальників, які повинні постійно перевіряти усі матеріали, щоб побачити, як вони впливають на панелі OLED та як змінюються характеристики. Це чудова альтернатива, адже на оплату спеціальних людей йшли великі суми грошей, а створення особистих комп’ютерів для перевірки ще дорожче задоволення.

Платформа розроблялась разом із Корейським інститутом науки та технічної інфоромації та має назву Sync-OLED. Усі постачальники матеріалів зможуть користуватись даним сервісом для перевірки, не лише ті, з якими компанія вже співпрацює.

Також цікаво: Samsung розповіли, чого очікувати від нового процесора Exynos 2200

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перераховано основні правила покупки Powerbank для смартфона

Зовнішній акумулятор є в кишені буквально кожного користувача смартфоном. Але усі просто його купують, не задумуючись по яких критеріях...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -