Реклама

Компанія Xiaomi готує до випуску новий смартфон Redmi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi весь час на слуху у всіх, особливо в тих, кого цікавить вся інформація про компанію та останні їхні розробки. Особливо це стосується смартфонів, оскільки випускають вони їх досить часто, та ще й під різними суббрендами. Так ось, сьогодні надійшла чергова новина, а саме стало відомо, що компанія Xiaomi готує до випуску новий смартфон Redmi.

За повідомленням, чергова новинка від компанії вийде під іменем Redmi K40S або ж буде входити в лінійку Redmi K50 і отримає непогані характеристики. Якщо вірити чуткам, то новинка redmi отримає процесор Qualcomm Snapdragon 870 та 6,7 - дюймовий OLED дисплей з високою частотою оновлення -120 Гц, та роздільною здатністю 1080 x 2400 пікселів.

Компанія Xiaomi готує до випуску новий смартфон Redmi

Стосовно інших характеристик відомо мало. Повідомляється тільки про один основний датчик 50 Мп, а стосовно інших інформація відсутня, поки.

Ще декілька слів стосовно процесора Qualcomm Snapdragon 870. Цей процесор, за своєю продуктивністю, можна назвати чимось середнім між Snapdragon 865/865 + і Snapdragon 888, що в принципі непогано.

На даний момент, дата релізу ще невідома, але очікувати на нього цього року не варто, найближча дата - 2022 рік.

Також нещодавно було названо основні переваги та недоліки бюджетного смартфона Xiaomi Redmi 10.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо новий смартфон Realme, який виправдає всі очікування

Realme GT 2 PRO – це новий смартфон, який виправдає очікування. Ціна, компоненти, оболонка – вже кажуть про те,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -