Реклама

Компанію Xiaomi визнали найбільшим китайським виробником смартфонів в світі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Колись статус найбільшого китайського виробника смартфонів у світі належав Huawei. Однак компанію внесли до списку санкцій США, і у неї почалися проблеми. Тепер, як показав новий звіт, компанію Xiaomi визнали найбільшим китайським виробником смартфонів в світі в лютому 2021 року.

Такі відомості аналітичної компанії Counterpoint Research. Частка Xiaomi на світовому ринку склала 13%. Так компанія зайняла почесне третє місце серед усіх брендів смартфонів, і перше - серед китайських.

Перші дві позиції в загальному рейтингу отримали Samsung і Apple. Перша компанія, до речі, випередила другу з 20-відсотковою часткою. У Apple було 17%. Частка ж Huawei впала до якихось 4%.

Після бана Huawei компанії Xiaomi вдалося продати більше преміальних смартфонів в Європі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, каким образом через стены проходит Wi-Fi сигнал

Стаття доступна українською...Каким образом через стены проходит Wi-Fi сигнал? Вопрос интересный, поэтому давайте обсудим это. Начнем с того, что Wi-Fi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -