Реклама

Компанія Apple буде розробляти власні відеокарти

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вслід за процесорами, компанія Apple буде розробляти власні відеокарти. Як повідомляють в China Times, зараз Apple зайняті виробництвом власних графічних процесорів. Один з таких отримав назву Lifuka і вони можуть з’явитися на iMac в першій половині 2021 року.
Також відомо, що нові відеокарти будуть виготовлятися по техпроцесу 5нм. Вони забезпечать більшу продуктивність ніж попередні відеокарти. Таки чином, нові відеокарти дозволять розробникам створювати більш потужне ПО для редагування відео.

Компанія Apple буде розробляти власні відеокарти

Також повідомляється, що Apple відмовляється від підтримки графічних процесорів на базі AMD, що говорить про те, що в найближчий час вони повністю відмовляться від них.

Як бачимо, Apple хоче повністю перейти на власні комплектуючі і процесори власного виробництва тому підтвердження (вони з’являться спочатку на ноутбуках).

Рекомендуємо: Apple Готують До Випуску Три Недорогі IPhone.

Джерело: Macrumors

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українці незадоволені останніми діями з сторони ПриватБанку

Останнім часом, державний банк ПриватБанк все більше піддається критиці з сторони його клієнтів. Стабільно надходять скарги на проблеми з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -