Реклама

Компанія Apple може відродити бренд MagSafe

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple представить на майбутній захід не тільки флагманську серію iPhone 12, але інші пристрої. Як стало відомо тепер, компанія Apple може відродити бренд MagSafe, але несподіваним для шанувальників способом. Нагадаємо, Apple використовувала роз’єми живлення MagSafe в своїх ноутбуках з 2006 року. Конструкція передбачала використання магнітів для утримування адаптера, що дуже подобалося користувачам як безпечне і зручне рішення. Однак через 10 років Apple почала позбуватися MagSafe.

Компанія Apple може відродити бренд MagSafe

Першим ноутбуком без роз’єму MagSafe став MacBook Pro, представлений в кінці 2016 року. До 2019 року Apple остаточно позбулася MagSafe і повністю перейшла на USB Type-C для живлення ноутбуків.

Як повідомив тепер китайське джерело, під брендом MagSafe можуть дебютувати «магнітні» чохли для iPhone і два офіційних бездротових зарядних пристрої під назвою MagSafe Charger і MagSafe Duo Charger. Як мінімум одна з цих зарядок отримає потужність 15 Вт. Магніти в чохлах зможуть вирівнювати iPhone на бездротової зарядки. Презентація Apple запланована на 13 жовтня 2020 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що таке “пільговий період” на кредитній картці і як на цьому заробляють банки

Кредитні картки - це платіжні картки, які дозволяють клієнту оплачувати товари і послуги за рахунок коштів банку. Це дає можливість...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -