Реклама

Компанія Apple спочатку випустить 6,1-дюймові моделі iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні підтвердилася інформація, що Apple спочатку випустить 6,1-дюймові моделі iPhone 12. В серпні, DigiTimes повідомляв, що першими вийдуть 6,1-дюймові телефони iPhone 12, а потім пізніше будуть інші два. Зараз, через місяць, видання повторює те саме.

Компанія Apple спочатку випустить 6,1-дюймові моделі iPhone 12

У новому звіті DigiTimes йдеться, що поставки материнських плат SLP (субстратоподібних друкованих плат) для 6,1-дюймових пристроїв iPhones12 почалися ще в липні, тоді як для 6,7-дюймових і 5,4-дюймових моделей iPhone 12 почалися лише в другій половині серпня.

У звіті також зазначено, що тайванська технологія Zheng Ding Technology та австрійська AT&S є основним постачальником SLP для iPhone 12. Іншими трьома постачальниками є TTM Technologies із США та ще дві тайванські компанії – Compeq Manufacturing та Unimicron Technology.

Крім того, виробник CCL (ламінованого мідного покриття) Elite Material, компанія з Тайваню, отримає найбільшу вигоду від збільшення відвантажень плати SLP, оскільки вона випередила Panasonic і стала основним постачальником SLP-продуктів для смартфонів Apple iPhone 12.

За словами Марка Гурмана, Apple може оголосити дату віртуального запуску iPhone 12 цього тижня. За його словами, компанія завтра не буде представляти нові годинники Apple та iPad Air у прес-релізі, як натякнув підсказник Джон Проссер.

У будь-якому випадку, нові продукти Apple, безумовно, будуть представлені в найближчі тижні, хоча не всі вони будуть доступні одночасно.

Рекомендуємо: Продажі Apple IPhone 12 Будуть Нижчими Ніж Очікується.

Джерело: DigiTimes

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нові смартфони Redmi будуть кардинально відрізнятися від попередніх

Користувачі соціальної мережі Weibo поцікавилися у менеджера по новій продукції Xiaomi Ван Тенг Томаса (Wang Teng Thomas),чи розглядає...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -