Компанія Apple тестує свій перший гнучкий смартфон

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple тестує свій перший гнучкий смартфон. Смартфон вже тестується на виробництві. Гнучкий iPhone складається і розкривається більше 100 000 разів.

Продовжують з’являтися нові подробиці про те, як просувається розробка першого смартфона iPhone, який оснащений гнучким екраном. Китайське джерело підтверджує, що Apple почала відправляти складні iPhone партнеру по збірці Foxconn для тестування. Сьогодні вранці ми мали неповну інформацію на цей рахунок.

Посилаючись на джерела в ланцюжку поставок, видання Economic Daily News повідомляє, що тестування має допомогти визначитися у використанні дисплеїв OLED або Micro-LED, так як вибір технології екрану може вплинути на подальші методи збирання.

Повідомляється також, що Apple дала завдання Foxconn перевірити пристрій, а точніше його гнучкий екран і шарнірну частину, на міцність за допомогою більш 100 000 тестів на відкриття і закриття. Джерело додає, що аналогічні тести для звичайних ноутбуків вимагають, щоб витримували від 20 000 до 30 000 відкриттів і закриттів.

Раніше повідомлялося, що Apple працює над складним прототипом iPhone, який має два окремих дисплея. При розкладанні вони впритул прилягають один до одного без щілин і рамок. Проте яким буде гнучкий iPhone в результаті, ніхто точно поки сказати не може.

Перші чутки про те, що Apple працює над складним iPhone, з’явилися ще в 2016 році, так що Apple цілком могла домогтися істотних успіхів. А так як компанія зазвичай не поспішає і той факт, що гнучкі смартфони представлені на ринку вже більше року, цілком ймовірно, що гнучкий iPhone з’явиться в 2021 або 2022 році.

Читайте також: Apple продають непрацюючі смартфони iPhone 12 mini.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Известно, сколько зарабатывают за 1 секунду известные мировые компании

Стаття доступна українською...Задумывались вы когда-нибудь над тем, сколько зарабатывают крупные мировые компании всего за 1 секунду? Сегодня мы дадим...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -