Реклама

Компанія Apple випустить смартфон iPhone 12 mini

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що компанія Apple випустить смартфон iPhone 12 mini.

Apple відома своїми пристроями зі словом mini в назві. До таких, зокрема, відносяться iPod mini, Mac mini і iPad mini. А незабаром, якщо вірити джерелу, з’явиться і iPhone mini. Точніше, iPhone 12 mini.

Як пише інсайдер, лінійка iPhone 12 складатиметься з чотирьох моделей - iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 і, власне, iPhone 12 mini. Останній виявиться найкомпактнішою моделлю серії з екраном діагоналлю 5,4 дюйма. За всіма іншими параметрами він буде відповідати більш крупному iPhone 12 з екраном діагоналлю 6,1 дюйма.

Треба відзначити, що поки дана інформація - з розряду чуток. І навіть незважаючи на те, що джерело досить надійний, підходити до неї з виразно частці сумніви потрібно хоча б тому, що у Apple традиційно в ходу маса позначень для тієї чи іншої новинки - і ніколи не можна бути впевненим до кінця, яке позначення в результаті отримає серійна модель.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, каким образом безопаснее расплачиваться – с помощью смартфона или банковской карты

Стаття доступна українською...Недавно мы рассказывали, как бесконтактно получать наличные в банкоматах ПриватБанк, а сейчас поговорим о том, каким образом...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -