Реклама

Компанія Apple визнала, що Prepear не використовує їхній логотип

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Apple визнала, що Prepear не використовує їхній логотип. Як відомо, Apple любителі подавати в суд на компанії, які використовують логотипи, назви або бренди, які віддалено (надзвичайно віддалено) схожі до компанії Apple.

Не так давно, вони подали в суд на компанію Prepear, яка використовує в своєму логотипі грушу!, яка дуже сильно схожа (на думку Apple) на фірмове яблуко! компанії Apple. Так ось схоже конфлікт (prepare vs apple) було вирішено і Prepear здійснили невеликий редизайн, який видно на зображенні нижче.

Компанія Apple визнала, що Prepear не використовує їхній логотип

Також стало відомо, що компанія Prepear може продовжити своє функціонування без змін в назві. Нагадуємо, раніше Apple подавали схожий позов проти схожої за назвою компанії Pear Technologies, яка також використовує в своєму логотипі грушу.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 Android-смартфони в 2021 році, які знімають краще Apple iPhone

Практично всі, хто користується смартфонами, чули про те, що найкращі фотоможливості представлено тільки в смартфонах компанії Apple і вони...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -