Реклама

Компанія Apple знову заплатить величезний штраф

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple знову заплатить величезний штраф за уповільнення iPhone. Це друга така угода, укладена Apple в цьому році.

Apple погодилася залагодити ще одне розслідування скандалу з уповільненням iPhone на тлі зносу акумуляторів (історія давно отримала назвою batterygate), заплативши 113 мільйонів доларів.

Угода укладена з 34 штатами на чолі з Аризоною, Арканзас і Індіаною, які подали в суд на технологічного гіганта за приховування від їх власників практики обмеження продуктивності старих моделей iPhone з застарілими акумуляторними батареями.

Позов, поданий в середу, звинувачує Apple в тому, що вони вводять споживачів в оману щодо своїх оновлень iOS, використовуючи складні технічні примітки з управління батареями. Генеральний прокурор Арізони, зокрема, заявив, що компанія використовувала «оманливі дії і методи» для збільшення своїх продажів. Ці методи також залишили у споживачів враження, що їх єдиний спосіб знизити продуктивність батареї – це купити нові моделі iPhone.

Це друга така угода, укладена Apple в цьому році. У березні компанія з Купертіно погодилася виплатити 500 мільйонів доларів для врегулювання судових позовів за уповільнення роботи iPhone, але заперечувала будь-які порушення. Проблема з регулюванням заряду батареї вперше виникла в грудні 2017 року, і Apple потім пояснила, що це необхідно для поліпшення роботи на пристроях зі зниженою продуктивністю батареї.

Нове угода включає в себе зобов'язання компанії прояснити свою політику щодо стану батареї і управління живленням за допомогою повідомлень на смартфонах. Apple розповіла це ще в 2018 році, але інформація була прихована глибоко в налаштування пристрою.

Читайте також: Компанію Apple обікрали на 6,6 млн доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представила свій флагманський смартфон Mi 11

Компанія Xiaomi представила свій флагманський смартфон Mi 11. Це пристрій чекали багато людей, адже Mi 11 - перша в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -