Реклама

Компанія BOE відповідальна за розробку розтягуючого дисплея Oppo X 2021

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми повідомляли, що компанія Oppo представила робочий прототип смартфона з рухомим дисплеєм X 2021. Сьогодні ми дізналися, що компанія BOE відповідальна за розробку розтягуючого дисплея Oppo X 2021. Його 6,7-дюймова панель може розтягуватися до 7,4 ”при потребі”. 

Юань Фенг є віце-президентом BOE і відповів блогеру на Weibo, що компанія, яка займається демонстрацією, стоїть за розвитком технології. 

Компанія BOE відповідальна за розробку розтягуючого дисплея Oppo X 2021

Для того, щоб створити плавний перехід і панель «нульової складки», BOE надав ноу-хау Oppo для зонального укладання рами, щоб прокат і розтягування виглядали максимально природними.

Крім панелі, все залишається роботою Oppo - від подвійних двигунів, які втягуються і поширюються, до того, як інтерфейс реагує на зміну формату. 

Компанія BOE відповідальна за розробку розтягуючого дисплея Oppo X 2021

Китайські джерела стверджують, що кінцевою метою Oppo є можливість смартфонів розтягуватися вручну, щоб люди могли регулювати власну діагональ, замість того, щоб мати лише два варіанти, як зараз - 6,7 ”або 7,4”.

Читайте також: OPPO Find X3 отримає 10-бітну підтримку кольорів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оновлення для браузера Mozilla

В найближчий час варто очікувати чергове оновлення для браузера Mozilla. Нова версія браузера буде називатися Firefox 76.0. На офіційному...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -