Реклама

Компанія CD Projekt Red продала 13 мільйонів копій Cyberpunk 2077

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Минулого тижня компанія CD Projekt Red (CDPR) запустила Cyberpunk 2077, але гра була насичена такою кількістю збоїв та проблем із продуктивністю, що CDPR довелося публічно вибачитися та запропонувати відшкодування. Студія також пообіцяла виправити проблеми як на ПК, так і на консолях . Однак кількість скарг від гравців спонукала Sony вилучити гру з PlayStation Store, тоді як Microsoft пропонувала повне відшкодування гравцям Xbox. Одночасно з цими проблемами, компанія CD Projekt Red продала 13 мільйонів копій Cyberpunk 2077.

Ця кількість коригується для повернення коштів, отриманих студією до 20 грудня. Однак компанія не повідомила точні цифри повернення коштів.

"Цей показник відображає приблизний обсяг роздрібних продажів на всіх апаратних платформах (враховуючи прибутки, що надходять роздрібними клієнтами в цегляному та будівельному майданчиках, а також цифрові вітрини), тобто показник" розпродаж ", за вирахуванням усіх запитів на повернення коштів надіслано безпосередньо компанії ".

З 13 мільйонами продажів у всьому світі, Cyberpunk 2077 зараз є однією з найбільших ігор року, але вона не змоглп приєднатися до блокбастера CDPR " Відьмак 3: Дике полювання", який продано понад 28 мільйонів копій у всьому світі. Крім того, Bloomberg зазначає, що цифра в 13 мільйонів становить приблизно половину 12-місячного прогнозу продажів Кіберпанку 2077 .

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо смартфон, який виявився найкращим з бюджетних у 2021 році

Нещодавно був створений смартфон, який відносно не дорогий, але один із найкращих в своїй категорії. Його випустив поки що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -