Реклама

Компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як і очікувалося, компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління, попередні відомості про яку з’явилися напередодні. Камера, яка є розвитком моделі DJI Osmo Pocket, називається DJI Pocket 2 (без Osmo).

Компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління

Незважаючи на компактний розмір і масу всього 117 г, Pocket 2 має більший сенсор і більше ширококутний об’єктив, ніж Osmo Pocket. За словами DJI, це значно поліпшило якість фотографій і відео.

Датчик формату 1 / 2,3 дюйма поступився місцем датчику формату 1 / 1,7 дюйма. Датчик працює в парі з новим об’єктивом з ЕФР 20 мм і діафрагмою f / 1,8. У стандартному режимі можна робити знімки дозволом 16 Мп, а вибравши режим високого дозволу – до 64 Мп. Камера може записувати відео 4K з частотою до 60 к / с і швидкістю потоку 100 Мбіт / с. У порівнянні з вихідною моделлю з’явилася підтримка HDR і цифровий зум без втрат. У режимі високої роздільної здатності він 8-кратний, а в стандартному режимі або при зйомці відео Full HD – 4-кратний.

Компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління

Також покращена система фокусування, яке спрощує відстеження рухомих об’єктів. Функція гібридного автофокусування Hybrid 2.0 використовує комбінацію контрастного і фазового фокусування.

Звукова система

Виробник попрацював над поліпшенням звукової підсистеми. До її складу тепер входить чотири мікрофони, а нові функції, включаючи Directional Audio, SoundTrack і Audio Zoom, дозволяють фільтрувати сторонні шуми і отримувати якісну звукову доріжку навіть при зміні взаємного положення камери і джерела звуку і відстані між ними.

Компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління

Стабілізатор камери компенсує зміщення за трьома ступенями свободи і дозволяє знімати панорами, об'єднуючи кілька знімків, зроблених з однієї точки.

До іншим нововведенням можна віднести підтримку прямої трансляції та опцію миттєвого включення Fast Wake. Разом з камерою представлені нові приналежності, включаючи чохол з функцією зарядки, бездротової мікрофон, водонепроникний футляр, більш компактне колесо управління, подовжувач, широкоугольную насадку на об'єктив, бездротовий модуль і систему підтримки смартфона. Всіма функціями камери можна керувати за допомогою безкоштовного додатку для смартфонів DJI Mimo, доступного для Android і iOS.

Компанія DJI оголосила про випуск міні-камери другого покоління

Вартість DJI Pocket 2

DJI Pocket 2 можна придбати в двох комплектах. Комплект DJI Pocket 2 з Mini Control Stick і кріпленням для штатива варто 349 доларів, а комплект DJI Pocket 2 Creator Combo, який включає Mini Control Sitck, кріплення для штатива, широкоугольную насадку, бездротової мікрофон з вітрозахистом, універсальну рукоятку і мініатюрний штативом, коштує 499 доларів.

Рекомендуємо: Камера GoPro Hero 9 Буде Записувати Відео В 5К.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо SMS-схеми, за допомогою яких “розводять” українців

Продовжуємо тему шахрайства і на цей раз буде названо SMS-схеми, за допомогою яких “розводять” українців. Ці схеми працюють досить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -