Реклама

Компанія Ericsson оголосила війну компанії Samsung. Відомі подробиці

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Ericsson оголосила війну компанії Samsung. Відомі подробиці. Як повідомляється, Ericsson подала позов проти Samsung в США, звинувативши південнокорейського гіганта в недотриманні договірних зобов’язань по різним ліцензійним патентним угодами.

Ericsson стверджує, що Samsung не дотримується справедливих, розумних і недискримінаційних умови (Fair, Reasonable and Non-Discriminatory, FRAND).
Компанія намагається довести, що вона виконала зобов’язання FRAND, а Samsung – ні. Кілька найбільш поширених технологічних стандартів, включаючи Wi-Fi і Bluetooth, захищені патентами, що належать компаніям. Оскільки такі технології необхідні дуже багатьом, власники патентів зобов’язані надавати ліцензії на умовах FRAND.

В даному випадку зобов'язання FRAND пов'язані з різними глобальними перехресними ліцензіями, які охоплюють патенти обох компаній, пов'язані зі стандартами стільникового зв'язку 2G, 3G, 4G і 5G. Ці стандарти використовуються в смартфонах, інших мобільних пристроях і стільникового інфраструктурі.

У зв'язку з тим, що термін дії декількох ліцензійних угод закінчується в наступному році, а переговори ще тривають, Ericsson заявила, що виплата ліцензійних відрахувань може бути відкладена. У такому випадку, за прогнозами Ericsson, її операційний прибуток може скоротитися на 118-177 млн ​​доларів за квартал.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 3 причины, почему стоит отказаться от смартфонов Samsung

Стаття доступна українською...Если вы действительно следите за новостями, связанные с смартфонами, то наверняка в курсе того, кто сейчас лидирует...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -