Реклама

Компанія Google готує справжній флагманський Pixel

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google готує справжній флагманський Pixel. Google до цих пір не випустив жодного Pixel, який би не мав ніяких проблем, тому дивно чути про флагман.

Google Pixel 5 виявився дивним пристроєм, який отримав бездротову зарядку і вологозахист IP68, але при цьому втратив однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 765G і деякі функції, які були у попередника.

Тепер же з’явилися відомості про те, що Google все ж випустить флагман з продуктивною начинкою, а відбудеться це в березні 2021 року.

Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter додав, що ця інформація поки відноситься до чуток, так що її ще належить перевірити. Уже зараз відомо, що Snapdragon 875 буде досить дорогою однокристальною системою. З цієї причини південнокорейська компанія LG не планує випускати флагмани на базі Snapdragon 875. Якщо ж Google спробує заощадити і випустити в наступному році смартфон на базі Snapdragon 865 або Snapdragon 865 і видавати його за справжній флагман, то компанію точно не зрозуміють.

Як ми вже відзначали, Google до сих пір не випустив жодного фірмового смартфона Pixel, який би не мав ніяких проблем. Тиждень тому стало відомо, що екран смартфона відходить від корпусу в різних місцях по периметру дисплея. А днями користувачі повідомили про непрацюючий NFC.

Читайте також: Cмартфон Google Pixel 5 Отримав Розмовний Динамік Під Дисплеєм.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому після перезавантаження смартфона, він починає гальмувати

Смартфони інколи починають повільно працювати і гальмувати. Універсальним рішенням для багатьох є перезавантаження пристрою. Насправді ця дія дійсно приносить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -