Реклама

Компанія Google повернула режим Інкогніто в мобільний Chrome

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.


Компанія Google повернула режим “Інкогніто” в мобільний Chrome. Якщо точніше, то вони випустили оновлення браузера Chrome для Android, яке виправляє неприємну проблему, на яку скаржилися користувачі в останні пару місяців.

Справа в тому, що з виходом версій Chrome 84 і 85 користувачі почали стикатися з несподіваними зависаннями браузера. В основному це було пов’язано зі спробою закрити останню вкладку в режимі «Інкогніто». Що робило режим «Інкогніто», практично, не пристосованим до використання.

Google досить швидко визнала існування проблеми і пообіцяла випустити виправлення. Судячи з усього, це і сталося. По крайней мере, користувачі повідомляють, що з виходом версії Chrome 85.0.4183.127, проблема з зависаннями перестала їх турбувати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван самый доступный эксклюзивный смартфон с 256 Гб внутренней памяти

Стаття доступна українською...В последнее время все больше смартфонов продается с ограниченной внутренней памятью, которую можно расширить с помощью microSD....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -