Реклама

Компанія Google припинила випуск розумної колонки Home Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google припинила випуск розумної колонки Home Max, підходящої для якісного відтворення звукозаписів, і вже розпродала останні екземпляри цього пристрою в магазині Google Store. Як і раніше, користувачі Google Home Max можуть розраховувати на підтримку з боку виробника в доступному для огляду майбутньому.

«Існуючим користувачам Google Home Max не варто турбуватися, оскільки вони не побачать ніяких змін. Ми продовжимо пропонувати оновлення програмного забезпечення і виправлення безпеки для пристроїв Google Home Max, – сказано в повідомленні Google. – Ми прагнемо забезпечити відмінний звук і функції домашнього аудіо у всіх наших продуктах з підтримкою Assistant ».

Колонка Google Home Max була випущена в 2017 році і коштувала 400 доларів. Конструкція цієї акустичної системи включає два гучномовці діаметром 4,5 дюйма, відповідальних за відтворення низьких і середніх частот, і пара високочастотних випромінювачів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы самые популярные среди украинцев бюджетные смартфоны

Стаття доступна українською...Смартфоны - это те гаджеты, которые сейчас очень популярны среди украинцев. С их помощью можно звонить, серфить...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -