Реклама

Компанія Huami продовжить розробляти фітнес-браслети Mi Band 6

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що компанія Huami продовжить розробляти фітнес-браслети Mi Band 6 для Xiaomi. Також повідомляється, що компанії будуть разом працювати над новими чіпами і алгоритмами для них.

Компанія Huami, яка в основному виробляє розумні носячі пристрої, продовжила договір з Xiaomi ще на три роки. Продовження угоди про стратегічне партнерство означає, що компанія продовжить випуск пристроїв лінійки Xiaomi Mi Band ще, як мінімум, протягом наступних трьох років. Тобто, якщо Xiaomi буде дотримуватися обраного графіка, то Xiaomi Mi Band 6, Mi Band 7 і Mi Band 8 будуть розроблятися силами Huami.

Huami - публічна компанія і один з ключових партнерів Xiaomi. Xiaomi всіляко підтримує Huami, щоб зміцнити свою велику екосистему. Крім того, що Huami буде виробляти пристрої для Xiaomi, компанії також будуть разом працювати над новими чіпами і алгоритмами для них.

У 2019 Huami відвантажила 42,3 мільйона розумних пристроїв по всьому світу. З них продукти, вироблені тільки для Xiaomi, складають майже 26% поставок. Компанія також неодноразово заявляла, що ніколи не розглядала Xiaomi як свого конкурента.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Факти про безкоштовний антивірус на комп‘ютер

Абсолютно всі власники сучасних електронних пристроїв (особливо комп'ютерів та ноутбуків) намагаються по максимуму захистити їх від різної зловмисницької діяльності...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -