Реклама

Компанія Huawei скоро розкриє деталі EMUI 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei скоро розкриє деталі EMUI 11. Як повідомляють в компанії, в найближчий час, з 10 по 12 вересня, в Китаї пройде велика конференція для розробників – Huawei Developers Conference.

Компанія Huawei скоро розкриє деталі EMUI 11

Всі деталі конференції не розкриваються, але в Huawei запевняють, що вони розкриють деякі деталі стосовно отанніх розробок HMS Core 5.0 та розкриють деякі тайни HarmonyOS і EMUI 11.

Сказати конкретно, що вони нам покажуть і розкажуть, поки немає можливості. Ймовірно, що ми просто дізнаємося про якісь останні нововведення. Найбільше всі очікують на презентацію першого смартфона с HarmonyOS, але ймовірність його побачити мала. Генеральний директор Huawei Consumer Business Group Ю Чендун ( Yu Chengdong) повідомив, що смартфон цього року ми не побачимо.

Будемо очікувати на презентацію.

Рекомендуємо: Обмеження США Впливають На Телевізійний Бізнес Huawei.

Джерело: IThome

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Не все украинцы смогут получать отправления на Новой Почте

Стаття доступна українською...Сегодня стало известно, что не все украинцы смогут получать отправления на Новой Почте. В одном из отделений...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -