Компанія Huawei зайнялася новою сферою діяльності

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei зайнялася новою сферою діяльності. Як повідомляється, Huawei і інші китайські компанії створили бренд розумних автомобілів.

Китайська компанія Contemporary Amperex Technology (CATL), що є світовим лідером в розробці і виробництві літій-іонних акумуляторів, оголосила про співпрацю з Huawei і Changan Automobile для створення нового бренду розумних автомобілів високого класу.

Компанія Huawei зайнялася новою сферою діяльності

Новий бренд націлений на створення високоякісної самокерованої платформи розумних електромобілів світового класу і запуск ряду розумних автомобілів, а також «суперлюдських автомобілів», подробиці про які поки не розголошуються.

Contemporary Amperex Technology, Huawei і Changan Automobile домовилися про співпрацю близько двох місяців тому і підписали довгострокову угоду про стратегічну співпрацю. Також новий бренд буде допомагати розвитку індустрії нових електромобілів в Китаї.

Поряд з цим, вони також анонсували нову технологію Ark Architecture і заявили, що в найближчі п’ять років буде випущено близько 105 моделей, включаючи 23 нових електричних автомобіля.

Технологія Ark Architecture є критично важливою в плані поліпшення основних характеристик розумного автомобіля з використанням штучного інтелекту і великих даних.

Читайте також: Huawei представила систему електроприводу DriveOne.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон Xiaomi Mi11 Pro+ виявиться ідеальним флагманом

Очікується, що Xiaomi представить флагманську серію смартфонів Xiaomi Mi 11 на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 888 вже 29...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -