Компанія Huawei запланувала випуск власної ігрової приставки

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Huawei запланувала випуск власної ігрової приставки. Очікується, що вона складе конкуренцію популярним Sony Playstation та Microsoft XboX.

Як повідомляють інсайдери, популярний виробник смартфонів вирішив випустити свою приставку в 2021 році. На даний момент, характеристики та ціна майбутньої приставки не розголошується. Також невідомо, який вона отримає дизайн: ближче до Playstation чи Xbox.

Також інсайдери повідомляють, що перед приставкою Huawei випустять ігровий ноутбук, який повинен буде підготувати користувачів до приходу ігрової приставки.

Нагадуємо, раніше Huawei вже бралися за таку затію і навіть представили перший прототип приставки, яка отримала циліндричну форму, працювала на OC Android та підключалася до телевізора. На жаль, на етапі прототипу все і закінчилося, робочу версію так і не показали.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -

1 COMMENT

- Advertisement -

Випадкові Записи

Представлено смартфон Lenovo Lemon K12 Pro з акумулятором 6000 мАг

Сьогодні було оголошено нові бюджетні смартфони Lenovo із дуже цікавими характеристиками. Представлено смартфон Lenovo Lemon K12 Pro з акумулятором...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -