Реклама

Компанія Huawei запланувала випуск власної ігрової приставки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Huawei запланувала випуск власної ігрової приставки. Очікується, що вона складе конкуренцію популярним Sony Playstation та Microsoft XboX.

Як повідомляють інсайдери, популярний виробник смартфонів вирішив випустити свою приставку в 2021 році. На даний момент, характеристики та ціна майбутньої приставки не розголошується. Також невідомо, який вона отримає дизайн: ближче до Playstation чи Xbox.

Також інсайдери повідомляють, що перед приставкою Huawei випустять ігровий ноутбук, який повинен буде підготувати користувачів до приходу ігрової приставки.

Нагадуємо, раніше Huawei вже бралися за таку затію і навіть представили перший прототип приставки, яка отримала циліндричну форму, працювала на OC Android та підключалася до телевізора. На жаль, на етапі прототипу все і закінчилося, робочу версію так і не показали.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів

1 COMMENT

Реклама

Випадкові Записи

Samsung представить зарядний пристрій для одночасної зарядки трьох ґаджетів

Компанія Samsung представить зарядний пристрій для одночасної зарядки трьох ґаджетів, який отримав назву Samsung Wireless Charger Pad Trio.Такою інформацією...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -