Реклама

Компанія LG представила робота для дезінфекції

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія LG представила робота для дезінфекції в Південній Кореї, спрямованого на сприяння стримуванню поширення пандемії COVID-19 . Як вам може бути відомо, друга хвиля пандемії COVID-19 охоплює кілька країн, повертаючи необхідність дотримуватись запобіжних заходів, починаючи від використання ніс-масок, фізичного дистанціювання та інших подібних заходів.

Компанія LG представила робота для дезінфекції

Для того, щоб допомогти припинити поширення вірусу, LG запустила робота для дезінфекції, який оснащений ультрафіолетовими (УФ-лампами) лампами по боках. LG заявляє, що лампа UV-C має довжину хвилі випромінювання від 100 до 280 нм, що ефективно знищує мікроби. Компанія також повідомила, що дослідження Корейської лабораторії відповідності, національного науково-дослідного інституту, показує, що лампа UV-C на роботі на 99,9% ефективно знищує бактерії коліформної форми та золотистий стафілокок з радіусом до метра.

Що стосується конструкції, то дезінфікуючий робот LG має висоту 160 см і оснащений технологією автономного водіння, завдяки чому він може пробиратися через перешкоди. Він був розроблений для дезінфекції предметів та ділянок, до яких можна дістатись руками. Компанія планує розмістити їх у таких місцях, як готелі, лікарні та школи, які містять багато відокремлених та незалежних приміщень.

Роботи допоможуть полегшити навантаження медичних працівників у той час, коли дезінфекція як ніколи важлива через пандемію COVID-19, заявили в компанії.

LG також розробляє альтернативну версію, яка розпорошує дезінфікуючі засоби замість лампи UV-C. Ця версія буде більше підходити для місць з більш відкритими площами, таких як офіси, ресторани та транспортні станції, натякнула компанія.

Очікується, що корейський технічний гігант офіційно покаже дезінфікуючого робота на виставці електроніки Korea 2020 у COEX з 9 по 12 грудня.

Китай зміг стримати новий спалах коронавірусу з роботами, які відігравали важливу роль. Для запобігання поширенню були задіяні роботи - від дезінфекційних роботів, роботів-годувальників, роботів-консультантів до роботів-транспортерів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Facebook закриває власний аналог TikTok

Сьогодні з’явилася інформація, що Facebook закриває власний аналог TikTok. Півтора роки тому, Facebook запустив додаток Lasso, який по своєму...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -