Реклама

Компанія Microsoft випустила «вбивцю Zoom»

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft випустила «вбивцю Zoom», а точніше, чергову тестову збірку ОС Windows 10, в якій вбудована функція відеоконференцій Meet Now.

Компанія Microsoft випустила «вбивцю Zoom»

Функція Meet Now дозволяє запустити відеодзвінок, створивши посилання за допомогою спеціальної кнопки в панелі завдань в області сповіщень. При цьому, облікові записи в будь-яких сервісах відеоконференцій не є обов’язковими ні для самого користувача, ні для співрозмовника. Для участі в конференції досить посилання або коду доступу.

Дзвінок можна прийняти або через десктопний клієнт Skype, або через веб-додаток Skype в браузері Edge. Таким чином, навіть не маючи аккаунта, користувач отримує доступ до функцій клієнта Skype, таким як запис дзвінка або розмиття фону.

Компанія Microsoft випустила «вбивцю Zoom»

Передбачається, що Meet Now стане особливо популярна серед корпоративних користувачів, які не можуть використовувати на роботі відеодзвінки Facebook Messenger, WhatsApp або Facetime.

На даний момент, функція знаходиться в стадії закритого тестування і поки не ясно, коли вони стануть доступними для звичайних користувачів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

WhatsApp станет платным или это очередная страшилка?

Стаття доступна українською...Недавно в сети начали появляться слухи, что мессенджер WhatsApp станет платным для всех пользователей, которые согласились на...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -