Реклама

Компанія Nubia анонсувала навушники Red Magic Cyberpods

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ще в липні Nubia анонсувала свої навушники Red Magic TWS у Китаї поряд з Nubia Watch.Сьогодні ж ми дізналися, що компанія Nubia анонсувала навушники Red Magic Cyberpods.

Кіберподи оснащені вставним дизайном та регульованими гачками для кращого прилягання. Ви отримуєте 8-міліметрові драйвери на кожен навушник з підключенням Bluetooth 5.0 та сенсорними елементами керування на самих бутонах. Існує спеціальний режим з низькою затримкою, підключення в один дотик до телефонів Nubia, а також номінальна 20-годинна автономність, що поєднує час автономної роботи та зарядний чохол, який заряджається через USB-C.

Компанія Nubia анонсувала навушники Red Magic Cyberpods

Це не було б геймерським продуктом без RGB-освітлення, тому Nubia подбала про те, щоб включити це в Cyberpods. Роздрібна торгівля встановлюється на рівні 50 доларів США / 50 євро / 40 фунтів стерлінгів, а офіційні продажі через веб-сайт Nubia починаються 20 листопада.

Продажі в Європі розпочнуться 20 листопада, тоді як глобальний випуск відбудеться пізніше. 

Читайте також: Компанія Nubia випустила зарядний пристрій 65W GaN Charger Candy.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Виникли проблеми з підтримкою відео 4K в Apple TV

Цього тижня, багато користувачів помітили проблеми із нещодавно оновленим ‌tvOS 14‌. А саме, виникли проблеми з підтримкою відео 4K...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -