Реклама

Компанія Nvidia представила професійну відеокарту RTX A6000

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Nvidia представила професійну відеокарту RTX A6000, перший продукт в сегменті професійної візуалізації, заснований на графічній архітектурі Ampere. При цьому компанія відійшла від використання бренду Quadro по відношенню до відеокарти в цілому, залишивши його тільки в назвах деяких програмних функцій.

Компанія Nvidia представила професійну відеокарту RTX A6000

Карта заснована на тому ж 8-нанометровому кристалі GA102, що і GeForce RTX 3080, але сконфігурованої інакше. Відрізняється і підсистема пам’яті: є підтримка ECC, а обсяг пам’яті GDDR6 дорівнює 48 ГБ. З GPU пам’ять пов’язана 384-розрядної шиною. Кількість ядер CUDA виробник не розкрив. Типова споживана потужність карти становить 300 Вт. Примітно, що на платі немає роз’ємів додаткового живлення PCIe. Замість них використовується роз’єм EPS (4 + 4 контакти). По ньому можна подати до 336 Вт (4 х 7 А при напрузі 12 В).

Наявність підтримки NVLink дозволяє об'єднати до двох карт A6000. Також є підтримка віртуалізації GPU, включаючи Nvidia GRID, Nvidia Quadro Virtual Data Center Workstation і Nvidia Virtual Compute Server. Одночасно представлений прискорювач A40. За характеристиками він подібний до RTX A6000, але не має відеовиходів.

Рекомендуємо: На Відеокарту Nvidia RTX 3090 Встановили Гру Crysis 3.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Сьогодні представлено навушники Sony WF-SP800N

Сьогодні представлено навушники Sony WF-SP800N - нові навушники з вбудованим шумопоглинанням (ANC) та досить тривалим часом автономної роботи....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -